Tvirtinimo profiliai dailylentėms

Tvirtinimo profilis dailylenčių montavimui

Plastikinis tvirtinimo profilis, skirtas sienų ir pakabinamų lubų PVC apkalos karkaso įrengimui.

tvirtinimas

 

 

 

 

 

 

Privalumai:

Nuo aplinkos svyravimų mediniai tašai praranda formą, deformuodami PVC apkalą, nuo drėgmės medis supūna. Plastikinio profilio eksploatavimo laikotarpis neribotas, plastikas nebijo drėgmės, nereikalauja konservacijos. Plastikinis profilis greitai ir patogiai montuojamas.
Ilgis: 2.60 m.

Plastikinis profilis dailylenčių montavimui:

Plastikinės dailylentės gali būti tvirtinamos ant bet kokio paviršiaus. Jei sienos ar lubos nelygios, pirmiausia reikia sumontuoti karkasą iš plastikinių profilių arba lentjuosčių. Tarpai tarp profilių turi būti ne didesni, kaip 50 cm. Dailylentės tvirtinamos vinukais, kabėmis, specialiomis plokštelėmis arba klijuojamos. Dailylentės turi būti 3-5 mm trumpesnės, kad galuose liktų vietos ilgio pokyčiams, esant aplinkos temperatūros svyravimams. Jei sumontuotos dailylentės turi elektrostatinį krūvį ir traukia dulkes, reikia naudoti antistatiką. Montavimo darbus rekomenduojama atlikti ne žemesnėje kaip 5°C temperatūroje.

Tvirtas, nebijantis drėgmės, nereikalaujantis papildomo apdirbimo, prie sienos tvirtinamas vinimis ar medvaržčiais.

Dailylenčių tvirtinimo elementai

Tvirtinimo elementu (kabe) prisegtos dailylentės turi galimybę judėti, esant temperatūros pokyčiams. Kabė, spaudžiama iš viršaus, tvirtai užsikabina ant profilio. Keičiant laikinąją konstrukciją ar remontuojant, kabes lengva atsegti, patraukiant iš šono. Atlenkta kabė tinka pakabinamų lubų konstrukcijų tvirtinimui.

PREKIŲ KATALOGAS