Apie Mus

UAB LĖDIS šiandien yra viena didžiausių plastikinių gaminių produkcijos gamintojų Lietuvoje, savo veiklą plėtojanti nuo 2001 metų. Įmonė gamina ir parduoda plastikines dailylentes ir profilius, fasado apkalą „siding“, vidaus palanges ir grindjuostes. Siekdama ilgalaikės verslo sėkmės, įmonė naudoja tik aukščiausios kokybės žaliavas, kruopščiai kontroliuoja visus gamybos etapus, rūpinasi darbuotojų kvalifikacijos ir kompetencijos kėlimu bei įgūdžių tobulinimu. Tai garantuoja ypač aukštą UAB LĖDIS gaminių ir paslaugų kokybę bei patikimumą. Bendrovė nuolat investuoja į gamybos modernizavimą, atnaujina ir papildo produkcijos asortimentą. Įmonės gaminiams atlikta produkcijos higieninė ekspertizė, suteiktas Statybos produkcijos sertifikavimo centro (SPSC)sertifikatas.

UAB LĖDIS pats realizuoja savo produkciją. Turi savo filialų tinklą, todėl klientui gali pasiūlyti prekes žemiausiomis rinkos kainomis. Specializuotose įmonės parduotuvėse pirkėjui siūlomas ne tik itin platus prekių asortimentas, bet ir išsami kvalifikuotų specialistų konsultacija.

Plačiausia faktūrų ir atspalvių įvairovė leidžia įgyvendinti ir taupančio, ir reikliausio kliento sumanymus.

UAB LĖDIS klientai palankiai atsiliepia apie mūsų produktus, jų kainų bei kokybės santykį bei mielai rekomenduoja kitiems juos įsigyti.